• : 05462764770
Mona Concept Mimarlık ve Tasarım Ofisi Açıldı
img

Mona Concept Mimarlık ve Tasarım Ofisi Açıldı

Mimar ve danışman kadrosu ile iç ve dış mekan tasarımı, dekorasyon ve uygulama projeleri gerçekleştiren Mona Concept Mardin'de Açıldı.

Mimar ve danışman kadrosu ile iç ve dış mekan tasarımı, dekorasyon ve uygulama projeleri gerçekleştiren Mona Concept Mardin'de Açıldı

Mardin'de evini ve işyerini yenilemeyek isteyenler için Mona Concept Mimarlık Ofisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Mardin'de bir ilk olma özelliği taşıyan Mona Concept Mimarlık Ofisinde Tasarım, Proje, Uygulama, Mobilya, Aydınlatma ve Aksesuarlar bulunuyor.

Mardin Yenişehir Büyük Postane ve İş-Kur binalarının bitişiğinde hizmet vermeye başlayan Mona Concept Mimarlık Ofisinin açılışına AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Ekinciler Grup Sahibi Ali Ekinci ile çok sayıda davetli hazır bulundu.

Mona Concept Mimarlığın çağdaş tasarımlarla günbegün daha ilerisini hedefleyen vizyonu olan bugüne kadar sükse yapmış projelere imza atan işin uzmanı ekiplerin dahil olduğu profesyonel bir çalışma sistemi içerisinde Mardin'e ve Mardinlilere hizmet vereceğini kaydeden İç Mimar Çağlar Ayanoğlu, "Mona Concept, Yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte çalışmalar yürüterek mimari yapıları tecrübe zenginliği ile harmanlayarak yeni bir iç mimarlık ve mimarlık alanında yeni bir konsept olmuş oldu. Mona Consept ofisimizde aynı zamanda ofis ev ve işyerlerimizi süsleyeceğimiz aksesuarlar ve aydınlatmala seçenekleriyle birlikte bir de iç yapı showroom alanı da bulunuyor. Mardinimize hayırlı olsun Bu vesileyle bugün açılışımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizi sunarız. Her zaman ofisimiz tüm ziyaretçilerimize açıktır. Projesini değiştirmek isteyenlere, ev ve işyerlerini yenilemek isteyenlere bugünden itibaren hizmet vermeye başlıyoruz" dedi.

Mona Consept ortak girişimcisi Vejdin Karaaslan ise; uygulama ekibinin kalifiye statüsü yüksek olması ile yürütülmesi planlanan çalışmalarda her zaman bir üst kademe ve daha modern tasarımları çıkarabilecek yeterlilikte bulunduklarına dikkat çekti.İlginizi Çekebilir