• : 05462764770
Kızıltepede Elektrik Kesintisi Duyurusu
img
Yerel

Kızıltepede Elektrik Kesintisi Duyurusu

Mardin ilçelerinde bakım onarım gerekçesiyle yapılan elektrik kesintileri sürüyor. Kesintilere Kızıltepe ilçesi Dunaysır ile Mezopotamya Mahallelerinde devam edilecek.

Kızıltepe ilçesi Dunaysır ve Mezopotamya Mahallelerinde Cumartesi günü uygulanacak elektrik kesintileri gün boyu süreceği açıklandı.

Dicle Elektrik A.Ş Mardin İl Müdürlüğü Sistem İşletme İl Yöneticiliği tarafından yapılan açıklamaya göre yürütülecek tesis çalışmaları kapsamında bu iki mahallede elektrik kesintisinden etkilenecek.

Dicle Elektrik A.Ş Mardin İl Müdürlüğünden Sistem İşletme İl Yöneticiliği tarafından yapılan bilgilendirme duyurusunda şu bilgilere yer verildi:

Dicle Elektrik A.Ş Mardin İl Müdürlüğü (Sistem İşletme İl Yöneticiliği) tarafından bildirilmiştir. Kızıltepe İlçesinde yüklenici firma tarafından yürütülecek olan tesis çalışmaları kapsamında 30.01.2021 Cumartesi günü saat 09:30-18:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Dunaysır ve Mezopotamya Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.İlginizi Çekebilir