• : 05462764770
Artukbeye yılın en iyi çıkış yapan marka ödülü
img

Artukbeye yılın en iyi çıkış yapan marka ödülü

Ülkemizde prestijli ödüller arasında yer alan Türkiye Kristal Küre Ödülleri sahiplerini buldu. Farklı dallarda adayların belirlenerek, halkın oy vererek yılın 'en iyileri'ni seçtiği Kristal Küre Ödülleri'nde Yılın en iyi çıkış yapan Markası ödülü Artukbey Kahve Markasına verildi. Artukbey adına ödülü İşadamı Tacettin Yertüm aldı.

Türkiye'nin farklı şehirleri ile yurt dışında yayılan 76 Şubesi ile Mardin'in marka değerine yaptığı tanıtımlarla adından sıkça söz ettiren Artukbey Markası, Türkiye'nin prestijli ödüllerinin birinin daha sahibi oldu.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve televizyon, sanat, marka, sivil toplum ve hizmet alanlarında belirlenen adayların dijital ortamda halkın oylamasına sunulduğu anketle belirlenen Yılın En İyileri ödüllerinde; Yılın en iyi Çıkış Yapan Markası Artukbey Kahve olarak belirlendi. 

İstanbul Grand Cevahir Otel'de gerçekleştirilen törende, "Yılın En İyi Çıkış Yapan Kahve Markası Artukbey Kahve adına ödülü markanın sahibi ve yönetim kurulu başkanı İşadamı Tacettin Yertüm, alkışlar arasında aldı. 

Mardin'de sosyal projelere yaptığı katkılarla da bilinen, "Türkiye'nin Tadı ve Kokusu" sloganıyla; yurt içinde ve yurt dışında açtığı 76 şubesi ile kurumsallaşma çalışmalarında önemli aşamaları geride bırakan Artukbey Kahve'nin bir çok marka arasından Türkiye'nin en iyi çıkış yapan kahve markası olarak seçilmesinin kendileri için gurur vesilesi olduğunu kaydeden İşadamı Tacettin Yerüm, En İyi'ler ödülünün halkın oylarıyla gelmesinin kendileri için ayrı bir anlam taşıdığını söyledi.

İşadamı Yertüm, "Kristal Küre ödülleri, gerek sanat gerekse de ekonomi dünyasının önem atfettiği prestijli ödüllerin başında geliyor. Yılın En İyi Çıkış yapan markası olarak Türkiye'nin Kristal Küre ödülüne layık görülmemiz bizim için hem gurur verici hem de markamıza yeni sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Ben bu değerli ödülü Yurt içinde ve yurt dışında bulunan 76 ayrı şubedeki bayii kardeşlerim adına ve bin 500'e aşkın Artukbey çalışanıyla büyük Artukbey ailesi adına alıyorum. Bu ödülü oy vererek bizleri destekleyen herkese de ayrıca minnet ve şükranlarımı sunuyorum" dedi. 

TV VE SANAT DÜNYASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

 "Yılın En İyi Erkek Oyuncusu" ödülü, Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncularından Cem Uçan'a; "Yılın En İyi Kadın Oyuncusu" ödülü, Kuruluş Osman dizisindeki rolüyle Özge Törer'e verildi.

Ödüller kapsamında "Yılın En İyi Dizi Yapımcısı" Emre Konuk; "Yılın En İyi Sinema Film Yapımcısı", "Vay Babam Vay" filmiyle Onur Yaprakçı; "Yılın En İyi Senaristi" Payitaht Abdülhamid dizisi ile Uğur Uzunok; "Yılın En İyi Çizgi Film Yapımcısı" ise "Rafadan Tayfa" animasyon filmle İsmail Fidan seçildi.

Törende "Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu" ödülüne değer görülen Ali Buhara Mete, ödülü babası Ömer Lütfi Mete'ye ithaf ettiğini söyledi.

Kuruluş Osman'da rol alan "Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncusu" Ayşegül Gürler de tarih ve kahramanlıkları anlatan dizi ile filmlerin daha fazla yapılması gerektiği çağrısında bulundu.
İlginizi Çekebilir

 • img

  Diyanet-Senden Kıblemize yapılan lanet saldırıya kınama

  Haberi İncele
 • img

  Cansız bedeni bulunmuştu, ailesi 8 gündür haber alamamış

  Haberi İncele
 • img

  Zift tabloları ile Mardin i anlatan ressam

  Yerel
  Haberi İncele
 • img

  Mardinliler Çin Aşısı Hakkında Ne Düşünüyor?

  Haberi İncele
 • img

  Kızıltepede Elektrik Kesintisi Duyurusu

  Yerel
  Haberi İncele
 • img

  Müftülükten Uzaktan Kuran Öğrenme Programı

  Haberi İncele
 • img

  MARMEKte tedbirlere uygun şekilde kurslar başladı

  Haberi İncele
 • img

  Vali Demirtaş Başkanlığında 2. OSB Toplantısı Gerçekleştirildi

  Yerel
  Haberi İncele
 • img

  Minik yüreklerden depremzedelere destek

  Haberi İncele
 • img

  Mardinde “Genç İstihdamının Teşviki Proje” toplantısı yapıldı

  Haberi İncele