• : 05462764770
LOKAL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ - Kızıltepe, Mardin

Firma Hakkında

Gümrükleme,ihracat, ithalat,dış ticaret vs.

Lokal Gümrükleme, 1990’lı Yılarda Ticari Hayatına başlamış ortaklıkların bugünkü gururunun adıdır. Bugün geldiği konum ise 25 yıllık tecrübenin eseridir. Dürüstlüğü, ilkeli olmayı, kaliteyi, verdiği sözün arkasında durmayı, hızlı ve sağlam iş yapmayı, şeffaf olmayı kendisine prensip kabul etmiştir.

Lokal Gümrükleme, yaptığı bütün işlerde yanına çözüm ortağı olarak her biri işlerinde çok başarılı, tecrübeli, vizyon sahibi firmaları almayı tercih etmiştir. Burada amacının daha çok kazanmak olmadığını daha kaliteli iş yapmak olduğunu çözüm ortaklarının kalitesiyle kanıtlamıştır.

Lokal Gümrükleme, Türkiye’nin birçok ilindeki ofisleriyle gümrükleme hizmeti vermekte, İpekyol lojistik firması ile Türkiye’nin bütün illerinden kara ve demir yollarıyla yük taşımakta ayrıca taşıdığı bu yükleri Silopi ve Nusaybin’deki aktarma sahalarından aktararak ihracatların navlun maliyetlerini düşürmekte, Irak’ın Bedrik ve Kerkük şehirlerindeki aktarma sahasından güvenli olmayan bölgelere gidecek yükleri aktararak firmaların mallarını güvenli bir şekilde adreslerine ulaştırmaktadır. Diyarbakır’da Kurulu gümrüklü antrepoda ithalat, transit ve geri gelen eşyaların tasnifi ile ilgili hizmet sunmaktadır.

Irak’ın birçok Prestijli projelerlerini gerçekleştiren firmaların gümrük müşavirliğini yapma başarısını göstermiş ve bu konuda kendini ispatlamıştır.

Firmamız deneyimli kadrolarıyla müşteriyi memnun etmekten ziyade işleri en doğru ve en hızlı şekilde yapmaya odaklı çalışmaktadır.

Firma Resimleri

Firmanız için Üye Panelinden resim ekleyebilirsiniz.

Firma Videoları

Firmanız için Üye Panelinden video ekleyebilirsiniz.

Firma İlan & Ürünler

Firmanız için Üye Panelinden İlan Ekleyebilirsiniz.
Firmanız için Panelden Personel İlanı Ekleyebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Tepebaşı Mah. Mardin Cad. Furkan İş Hanı Kat:4 No:4

Mardin / Kızıltepe

Mesaj Formu

QR Code