• : 05462764770
ESAŞ LPG SİSTEMLERİ - Kızıltepe, Mardin

Firma Hakkında

ESAŞ LPG SİSTEMLERİ

23 Yıldır LPG dönüşüm sektöründe hizmet veren firmamız Mardin ve Tüm ilçelerinde en geniş müşteri portföyüne sahip dönüşüm istasyonudur. Firmamız LPG dönüşüm hizmeti yanı sıra, sunmuş olduğu LPG Sistemi bakımı ve Projelendirme hizmetiyle de şehrin ve bölgenin öncü kuruluşu olmayı sürdürmektedir.

Yılların sektör tecrübesiyle Mardin de en büyük LPG dönüşüm istasyonu olma özelliğine sahip olan işletmemiz hem sıfır ürün montajında hem de bakım onarım hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Kurumumuzda montajı yapılmış olsun ya da olmasın tüm marka ve modellere yönelik bakım onarım hizmeti işletmemizde sunulmaktadır.

Hizmette 23.Yıl

Yakıt dönüşümü ve araç üzerinde diğer tüm dönüşüm işlemlerinin, araçların ruhsatlarında işlenmiş olması gerekmektedir. Bu işlem yapılmadığı taktirde araç muayene zamanı geldiğinde muayene kontrollerinde sıkıntı yaşanacaktır.  Söz konusu tüm dönüşüm hizmetlerinin Makine mühendisleri odasından onay alması gerekmektedir.

Firmamız yapmış olduğu tüm dönüşüm hizmetlerinin TSE 12264-1 mevzuatına, Makine mühendisleri odasının belirlediği kriterlerde ve yüksek kaliteli dönüşüm ürünleri kullanarak sağlamaktadır.

LPG arızalarının tespiti için gerekli tüm teknolojik alt yapıya sahip olan işletmemiz araçlarınızın ihtiyaç duyduğu lpg yedek parça hizmetini de sağlamaktadır. Bilgisayarlı kontrolleri yapan uzman teknisyen ekibimiz en kısa sürede çözüm sunarak bekleme sürenizi minimuma indirmek üzere çalışma yapmaktadır.

Firma Resimleri

Firmanız için Üye Panelinden resim ekleyebilirsiniz.

Firma Videoları

Firmanız için Üye Panelinden video ekleyebilirsiniz.

Firma İlan & Ürünler

Firmanız için Üye Panelinden İlan Ekleyebilirsiniz.
Firmanız için Panelden Personel İlanı Ekleyebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Yeni Sanayi Sitesi D Blok

Mardin / Kızıltepe

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler